TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 kwietnia 2018

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2. Dzisiaj, po sumie, odbędzie się spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do Pierwszej (kl. III) i Generalnej (kl. IV) Komunii Świętej.

3. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcam przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.

4. Dzieci kl. III zapraszam na kolejne spotkanie w środę, 18 kwietnia br., na godz. 18.00. Uczniów klasy IV zapraszam na spotkanie w czwartek, na godz. 18.30.

5. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Szymon Skibiński, kawaler zam. Ćwiklinek i Edyta Szymańska , panna zam. Chociszewo, par. Chociszewo Zap. II.