Msze Święte od 30 VII – 5 VIII 2018 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                 godz.18.00  1)+ Szczepan Grabowski int. p.; 2) + Janina Święcka int. p.

Wtorek                                                                                                                                                                                                                                godz. 7.30 O wiarę, nadzieję i miłość i dary Ducha świętego dla Natalki, Martynki, Anety i Artura Dębskich

godz. 18.00 + Barbara Olczak int. p.

Środa                                                                                                                                                                                                                                      godz.18.00  1)+ Janusz Krysiak int. p. ; 2) + Marian Wodzyński int. p.

Czwartek                                                                                                                                                                                                                        godz. 18.00  1) + Zygmunt Korzybski int. p.;  2) + Benedykt Goszczyński int. p.

Piątek                                                                                                                                                                                                                               godz. 18.00  1)+ Jerzy i Marianna Kwiatkowscy; 2) + Franciszek i Wanda Żbikowscy int. p.

Sobota                                                                                                                                                                                                                           godz. 17.00 Msza Święta ślubna – Agnieszka Korzybska i Andrzej Chrzaniuk

godz. 18.00 Msza Święta dziękczynna i o Boże błog. dla Bartłomieja Osińskiego w 18 rocznicę urodzin

Niedziela                                                                                                                                                                                                                             godz. 9.00 + Kazimierz Grabowski ; 2) + za zmarłych

godz. 10.45 1) W intencji parafian i gości; 2) Dziękczynna i o Boże  błog. dla Ewy i Grzegorza Osmańskich w 15 rocznicę ślubu