V DIECEZJALNA PIELGRZYMKA KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA DO SMARDZEWA

1. Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Smardzewa

Członków Kół Żywego Różańca oraz wszystkich czcicieli różańca świętego (w tym dzieci i młodzież) wraz ze swoimi Księżmi opiekunami zapraszamy na 5. Diecezjalną Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca w sobotę 6 października 2018 r. do sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzewie. W programie naszego spotkania, którego główną intencją będzie modlitwa w intencji rodzin, o którą prosił Papież Franciszek w Dublinie, planujemy między innymi: Mszę św. koncelebrowaną pod przewodnictwem J. E. Biskupa Płockiego Piotra Libery, świadectwo red. Doroty Łosiewicz, wspólną modlitwę różańcową, śpiew i braterskie spotkanie.

V  DIECEZJALNA  PIELGRZYMKA

KÓŁ  ŻYWEGO  RÓŻAŃCA

Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzewie

„Życie jest cudem                                                                                                                                                                                                        6 października 2018 r.

Przewodniczy – J.E. Piotr Libera, Biskup Płocki

Program:

Godz. 10.00 – zawiązanie wspólnoty i przywitanie uczestników pielgrzymki

Godz. 10.15 – „Życie jest cudem” świadectwo red. Doroty Łosiewicz,
Tygodnik „Sieci”, TVP, TVP Info

Godz. 11.15 – Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem
J. E. Piotra Libery, Biskupa Płockiego

Godz. 12.45 – przerwa na posiłek

Godz. 13.15 – modlitwa różańcowa (tajemnice radosne) – przewodniczą:
ks. Michał Fordubiński i młodzież z KSM Diecezji Płockiej

Godz. 14.00 – zakończenie pielgrzymki

Ks. Henry Dymek

Diecezjalny duszpasterz Kół Żywego Różańca

Ps.:

Hasło: „Życie jest cudem” nawiązuje do świadectwa red. Doroty Łosiewicz,

Intencja: „Za rodziny” odpowiedź na prośbę Papieża Franciszka z Dublina, aby nieustanie modlić się za rodziny.