DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 7 października 2018

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 9.00 będzie spotkanie z dziećmi kl. III i IV. Po sumie będzie adoracja i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli października.
  2. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. 16.00 ( Msza Święta i różaniec). Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcam do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.
  3. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.
  4. 13 października (sobota) zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie. Msza Święta o godz. 18.00, a następnie różaniec i procesja z Najświętszym Sakramentem i figurą Matki Bożej.
  5. W minioną sobotę gościliśmy pielgrzymów, z kół różańcowych, z diecezji płockiej. Uroczystościom przewodniczył ks. biskup Piotr Libera. Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu tych uroczystości serdecznie dziękuję. Pan Adam Stańczak własnym transportem, wraz z pracownikami z jego firmy,  dostarczył  ławki i krzesła. Ponadto pomagali strażacy z OSP Smardzewo i OSP ze Słoszewa. Panowie Chlewicki i Morawski użyczyli trenu pod parking. Pomagali panowie: Król Henryk, Kacperski Wiesław, Geller Tomasz oraz panie: Kupniewska Marzena i Chojnacka Bożena.  Młodzież pomagała w recepcji – Banasiewicz Julia i Skwarska Julia. Osobom, które witały ks. bpa oraz tym, które brały czynny udział w liturgii Mszy Świętej bardzo serdecznie dziękuję.