Msze Święte od 15 – 21 października 2018 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                 godz. 7.30 O Boże błogosławieństwo dla Łucji i Teresy Pilitowskich                                                                                         godz. 16.00 +  Kazimierz Staszewski – gregorianka

Wtorek                                                                                                                                                                                                                               godz. 7.30 + Stanisława Antonowska int. p.                                                                                                                                         godz. 16.00 +  gregorianka

Środa                                                                                                                                                                                                                                   godz. 16.00 +  gregorianka

Czwartek                                                                                                                                                                                                                         godz. 16.00 +  gregorianka

Piątek                                                                                                                                                                                                                              godz. 16.00 +  gregorianka                                                                                                                                                                                    godz. 17.00 + Pelagia Wiśniewska

Sobota                                                                                                                                                                                                                               godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                            godz. 16.00 Msza Święta ślubna – Wojciech Żbikowski i Malinowska Sylwia                                                                                            godz. 17.00 RÓŻANIEC

Niedziela                                                                                                                                                                                                                            godz. 9.00  +  Jadwiga i Szymon Małachowscy, Stanisława i Henryk Śliwińscy                                                             godz. 10.45 1) Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Magdaleny i Dariusza Grabowskich w 30 rocznicę ślubu;  2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Aleksandra                                                                       godz. 16.00  1) + gregorianka; O łaskę zdrowia dla Marcina i Wojciecha