Msze Święte od 22 – 28 października 2018 roku

 Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                 godz. 7.30 + Kazimierz Staszewski – gregorianka                                                                                                                              godz. 16.00 +  Eugenia i Lucjan Bieżuńscy, Remigiusz Bieżuński, Józef i Wanda Bieżuńscy

Wtorek                                                                                                                                                                                                                               godz. 7.30 +  gregorianka                                                                                                                                                                                 godz. 16.00 +  Stanisław Żebrowski int. p.

Środa                                                                                                                                                                                                                              godz. 15.15 +  gregorianka                                                                                                                                                                            godz. 16.00 + Ewa i Józef Turkowscy, Helena i Eugeniusz Orzechowscy, Wacław Karpiński

Czwartek                                                                                                                                                                                                                     godz.16.00 + Henryk Mrośkiewicz, Teofil i Czesława Sawiccy                                                                                                          godz. 17.00 +  gregorianka

Piątek                                                                                                                                                                                                                                    godz. 16.00 +  gregorianka

Sobota                                                                                                                                                                                                                         godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                 godz. 16.00 + Piotr (14 r. śm.), Genowefa i Józef Gołębiewscy

Niedziela                                                                                                                                                                                                                     godz. 9.00  +  Bronisława i Jan Dominiak, Tomasz Dominiak, Rozalia i Marian Szadkowscy                                            godz. 10.45 1) O Boże błog. i łaskę zdrowia; 2) W intencji parafian i gości                                                                                godz. 16.00  1) + zmarłych z r–ny Chojnackich i Bieżuńskich; 2) + gregorianka