DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 21 października 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 zapraszam dzieci kl. III i IV na krótkie spotkanie przygotowujące do Pierwszej i Generalnej Komunii Świętej.
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie – Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczamy na cele misyjne.
  3. Dzisiaj, w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych uczęszczających na Msze Święte.
  4. Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, w wielu kościołach świętujemy rocznicę poświęcenia własnego kościoła.
  5. Przypominam, że można zamawiać wypominki, które pomogą nam w modlitwie za naszych bliskich zmarłych.
  6. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.