Msze Święte od 29 października – 4 listopada 2018 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                   godz. 7.30 + Kazimierz Staszewski – gregorianka                                                                                                                          godz. 16.00 + Mateusz Kwiatkowski int. p.

Wtorek                                                                                                                                                                                                                         godz. 7.30 +  gregorianka                                                                                                                                                                                  godz. 16.00 +  Helena i Stanisław Szewczak,  Józef Szewczak, dziadków Szewczaków, Jan Sacherski

Środa                                                                                                                                                                                                                          godz. 16.00 +  gregorianka

Czwartek                                                                                                                                                                                                                        godz. 8.00 + Marian Wełna, r-ców Kocińskich i Wełnów                                                                                                                      godz.10.00 Za wszystkich wiernych zmarłych                                                                                                                                      godz. 16.00 +  gregorianka

Piątek                                                                                                                                                                                                                                godz. 10.00 +  gregorianka                                                                                                                                                                             godz. 16.00 Za wszystkich wiernych zmarłych

Sobota                                                                                                                                                                                                                                  godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                       godz. 16.00 + Ryszard Wolert, Janina i Gustaw Wolert

Niedziela                                                                                                                                                                                                                            godz. 9.00  + Napoleon Lubelski                                                                                                                                                                       godz. 10.45 1) + r-ców Janina i Władysław Piotrowscy dziadków Piotrowskich i Lepakiewiczów; 2) W intencji parafian i gości                                                                                                                                                                                        godz. 16.00  1) +  r-ców Goszczyckich, dziadków Goszczyckich i dziadków Mieszkowskich; 2) + gregorianka