Msze Święte od 5 – 11 listopada 2018 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                             godz. 7.30 + Kazimierz Staszewski – gregorianka                                                                                                                               godz. 18.00 + r-ców Helena i Jan Wolscy, Eleonora i Józef Krupińscy

Wtorek                                                                                                                                                                                                                             godz. 7.30 +  gregorianka                                                                                                                                                                              godz. 16.00 +  Karol i Barbara Pawłowscy

Środa                                                                                                                                                                                                                                   godz. 15.15 +  gregorianka                                                                                                                                                                            godz. 16.00 + Genowefa, Józef i Piotr Gołębiewscy

Czwartek                                                                                                                                                                                                                     godz. 15.15 +  gregorianka                                                                                                                                                                               godz. 16.00 + Stefania i Zdzisław Sikorscy int. p.

Piątek                                                                                                                                                                                                                            godz. 15.15 +  gregorianka                                                                                                                                                                            godz. 16.00 + brat Jan i r-ców Wierzchowskich

Sobota                                                                                                                                                                                                                                godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                               godz. 16.00 +  Krystyna Ziółek – 2-ga rocznica śmierci

Niedziela                                                                                                                                                                                                                            godz. 9.00  +  Janina Grabowska (1-sza rocz. śmierci); 2) W intencji Ojczyzny                                                                    godz. 10.45 1)  O Boże błog. i łaskę zdrowia 2) W intencji parafian i gości                                                                            godz. 16.00  1) + Stanisław  Kamaszewski (9 rocz. śmierci) ; 2) + gregorianka