TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 4 listopada 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 9.00 będzie spotkanie z dziećmi kl. III i IV. Po sumie, z racji pierwszej niedzieli listopada, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Za tydzień, w niedzielę, 11 listopada, przypada 100. rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli pod zaborami. Obchodzimy Dzień Niepodległości. Do tego wyjątkowego święta narodowego przygotujemy się przez trzy dni wspólnej modlitwy, od czwartku do soboty codziennie o godz. 16.30 odmawiamy jeden dziesiątek różańca świętego i modlitwę ks. Piotra Skargi, w intencji Ojczyzny.
  3. W następną niedzielę, po Mszy Świętej o godz.9.00, uczniowie Szkoły Podstawowej w Smardzewie przedstawią program patriotyczny, związany z 100. rocznicą odzyskani przez Polskę niepodległości.
  4. .Przypominam, że jeszcze do czwartku włącznie można ofiarować odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące pod warunkiem nawiedzenia cmentarza i modlitwy za zmarłych.
  5. Rodzinom, które złożyły ofiarę pieniężną na koronę dla Matki Bożej Smardzewskiej serdecznie dziękuję. Zwracam się z zachętą, po raz kolejny, byśmy składali dary duchowe dla Matki Bożej Smardzewskiej
  6. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.