TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU- 11 listopada 2018

1. Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 uczniowie Szkoły Podstawowej w Smardzewie przedstawią(li) program patriotyczny związany z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. Program przygotowali: ks. Henryk Dymek, Bogumiła Komorowska i Katarzyna Rajewska. Po Eucharystii przejdziemy do Grobu Nieznanego Żołnierza (znajduje się obok kościoła), gdzie zapalimy znicze i pomodlimy się za poległych w obronie Ojczyzny.
  2. Rodzinom, które złożyły ofiarę pieniężną na koronę dla Matki Bożej Smardzewskiej serdecznie dziękuję. Zwracam się z zachętą, po raz kolejny, byśmy składali dary duchowe dla Matki Bożej Smardzewskiej.
  3. Od jutra (12 XI) pan organista będzie odwiedzał rodziny naszej parafii z opłatkiem.