PROGRAM UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWYCH W SMARDZEWIE 8- 10 czerwca 2019 r.

8 czerwca (sobota)                                                                                                                                                                                                        20.30 – Różaniec                                                                                                                                                                                                   21.00 – Apel Jasnogórski

9 czerwca (niedziela)                                                                                                                                                                                                 9.00 – Msza św. z kazaniem                                                                                                                                                                        10.30 – Powitanie pielgrzymów                                                                                                                                                                           12.00 – Msza św. z kazaniem. Adoracja i procesja Eucharystyczna. Błogosławieństwo                                                      17.00 – Msza św. z kazaniem

10 czerwca (poniedziałek)                                                                                                                                                                            Święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła.                                                                                                                                9.30  –   Różaniec                                                                                                                                                                                                   10.00 – Msza św. z kazaniem dla ludzi chorych i starszych. Namaszczenie chorych                                                              16.00 – Msza św. z kazaniem. Pielgrzymka z Płońska