PROGRAM UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWYCH W SMARDZEWIE – 7 – 8 września

         Sobota – 07 września                                                                                                                                                                                       godz. 20.30 Różaniec                                                                                                                                                                                       godz.  21.00 Apel Maryjny

             Niedziela  –   08 września

godz. 9.00 Msza święta z kazaniem                                                                                                                                                          godz. 11.30 Różaniec                                                                                                                                                                                        godz. 12.00 (zamiast g. 10.45) Suma odpustowa z  kazaniem.   

                              Poświęcenie wieńców i ziarna  siewnego. Adoracja i procesja

   godz.16.00 Msza święta z kazaniem

   Nabożeństwo Fatimskie 13 września (piątek) 2019 r    

                       godz.18.00

   Msza święta , różaniec , procesja z Najświętszym

   Sakramentem i figurą Matki Bożej Fatimskiej