Msze Święte od 28 II – 6 III 2022 roku

 Poniedziałek                                                                                                                                                                                                              godz. 16.00 +  Roman Urbanowski int. od P. Michała i Reny Konopskich                                                                            Wtorek                                                                                                                                                                                                                            godz. 16.00 + Eugeniusz Dominiczak – gregorianka;  2) + Mateusz i Wiesław Kwiatkowscy int. p.                            Środa                                                                                                                                                                                                                                 godz. 10.00 + Eugeniusz Dominiczak – gregorianka  (2)                                                                                                               godz. 16.00 + Danuta Błaszczyk                                                                                                                                                                Czwartek                                                                                                                                                                                                                    godz. 16.00 +  Eugeniusz Dominiczak – gregorianka (3);  2) + Wanda Stawicka int. p.                                                Piątek                                                                                                                                                                                                                                    godz. 16.00 +  Tadeusza (k) Ners, Leokadia Kubacka, Maria Kanigowska, Sabina Karwowska i Sabina Ners; 2)+ Eugeniusz Dominiczak – gregorianka (4)                                                                                                                                      godz. 16.30 – Droga krzyżowa                                                                                                                                                                            Sobota                                                                                                                                                                                                                       godz. 16.00 +  Eugeniusz Dominiczak – gregorianka (5); 2) + Marcin Dziedzic – int. p.                                            Niedziela                                                                                                                                                                                                                        godz. 9.00 + r-ców Załęckich oraz Zofię i Jerzego Gałczyńskich; 2) W intencji parafian i gości                                 godz. 10.45 + Wiesława Kmiecińska – rocznica śmierci (7); 2)+ Eugeniusz Dominiczak – gregorianka (6)            godz. 16.00 + Jan Kępczyński – rocznica śmierci (4)