Msze Święte od 28 III – 3 IV 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                   godz. 16.00 + Eugeniusz Dominiczak – gregorianka                                                                                                               Wtorek                                                                                                                                                                                                                             godz. 16.00 +Eugeniusz Dominiczak – gregorianka                                                                                                                            Środa                                                                                                                                                                                                                                    godz. 16.00 + Stuartta Dejwisja                                                                                                                                                                        godz. 17.00 + Eugeniusz Dominiczak – gregorianka (ostatnia)                                                                                                        Czwartek                                                                                                                                                                                                                    godz. 16.00 + Daniela Włodarska – int. p.                                                                                                                                                   Piątek                                                                                                                                                                                                                          godz. 9.00 +  Za zmarłych z rodziny Arciszewskich                                                                                                                        godz. 11.00 + Henryka (k), Kazimierz i Roman Urbańscy                                                                                                                      godz. 17.00 Droga krzyżowa                                                                                                                                                                           godz. 17.30 + r-ców Grzelaków i Stanisław Miecznikowski                                                                                                             Sobota                                                                                                                                                                                                                            godz. 9.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej                                                                                                            godz. 11.00 + Marianna i Benedykt Tomaszewscy                                                                                                                               godz. 17.00 + Tadeusz Dumański – rocznica śmierci (9)                                                                                                               Niedziela                                                                                                                                                                                                                         godz. 9.00 + Ryszard Szcześniewski i dziadków Kamaszewskich                                                                                               godz. 10.45 W intencji parafian i gości                                                                                                                                                            godz. 16.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące