Msze Święte od 4 – 10 kwietnia 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                godz. 16.00 + Antoni Tomaszewski  – int. p.                                                                                                                                              Wtorek                                                                                                                                                                                                                      godz. 15.30 Dantis                                                                                                                                                                                          Środa                                                                                                                                                                                                                               godz. 16.00 + Zofia Sacherska int. p.                                                                                                                                               Czwartek                                                                                                                                                                                                                           godz. 16.00 + Jadwiga Dzięgielewska – int. p.                                                                                                                                   Piątek                                                                                                                                                                                                                                 godz. 16.00 + Kamil Figaciński – int. p.                                                                                                                                                               godz. 16.30 Droga krzyżowa                                                                                                                                                                         Sobota                                                                                                                                                                                                                              godz. 16.00 + Janusz Świderski int. p.                                                                                                                                                                Niedziela                                                                                                                                                                                                                      godz. 9.00 +  Mateusz Kwiatkowski – rocznica śmierci (4)                                                                                                               godz. 10.45 + Kazimiera Grabowska – rocznica śmierci (1); 2) W intencji parafian i gości                                             godz. 16.00 + Wanda i Franciszek Żbikowscy i zmarłych z rodziny Żbikowskich