Msze Święte od 11 – 17 kwietnia 2022 roku

 Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                    godz. 16.00 + Grzankowski – rocznica śmierci (3)                                                                                                                       Wtorek                                                                                                                                                                                                                              godz. 16.00 + Stanisław Krzemiński int. p.                                                                                                                                                        Środa                                                                                                                                                                                                                               godz. 16.00 + Józef, Genowefa i Piotr Gołębiewscy                                                                                                          Czwartek                                                                                                                                                                                                                   godz. 17.00 MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ                                                                                                           Piątek                                                                                                                                                                                                                                 godz. 17.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU                                                                                                                                              Sobota                                                                                                                                                                                                                                godz. 17.00 LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY                                                                                                                                         Niedziela                                                                                                                                                                                                                  godz. 6.00 MSZA ŚWIĘTA REZUREKCYJNA                                                                                                                                           godz. 10.45 W intencji parafian i gości                                                                                                                                                       godz. 16.00 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo