Msze Święte od 9 – 15 maja 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                     godz. 18.00 + Zygmunt Cywiński, Monika i Stefan Cywińscy; 2) + Lucyna Brzuska – gregorianka

Wtorek                                                                                                                                                                                                                             godz. 14.00 Msza Święta pogrzebowa + Alina Marciszewska                                                                                                              godz. 18.00 + Marianna i Aleksander Kucharzak, Jadwiga Czarnecka; 2) + gregorianka

Środa                                                                                                                                                                                                                                    godz. 18.00 Dziękczynno-błagalna dla P. Teresy i Jerzego Bałdygów w rocznicę ślubu; 2) + Adam Wiśniewski – rocznica śmierci (21)

Czwartek                                                                                                                                                                                                                              godz. 18.00 + Romana (k), Anna i Jan Błaszczak; 2) + gregorianka

Piątek                                                                                                                                                                                                                         godz. 19.00 W intencji parafian i gości; 2) + Artur Kuciński  – Nabożeństwo fatimskie

Sobota                                                                                                                                                                                                                            godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                    godz. 18.00 + Karolina i Franciszek Zdunowscy; 2) + Zofia i Henryk Tomaszewscy, Sławomir Romanowski, Teresa Lewandowska i Andrzej Tomaszewski

Niedziela                                                                                                                                                                                                                              godz. 9.00 + Marcin Dziedzic                                                                                                                                                                                godz. 10.45 + Zdzisław Łabiszewski; 2) W intencji parafian i gości                                                                                              godz. 16.00 +  Henryk Krynicki, rodziców i dziadków Adamskich; 2+ gregorianka