Msze Święte od 16 – 22 maja 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                      godz. 18.00 +  Zofia Sachaerska; 2) + gregorianka                                                                                                                            Wtorek                                                                                                                                                                                                                       godz.18.00 + Jan Romanowski – int. p.;  2)+ gregorianka                                                                                                                           Środa                                                                                                                                                                                                                          godz.18.00 + Kamil Figaciński int. p.; 2) + gregorianka                                                                                                                     Czwartek                                                                                                                                                                                                              godz.18.00 + Maria Możdżonek – int. p.; 2) + gregorianka                                                                                                                     Piątek                                                                                                                                                                                                                          godz.18.00 + Daniela Włodarska  – int. p. ; 2) + gregorianka                                                                                                            Sobota                                                                                                                                                                                                                     godz.18.00 + Marianna i Jan Dzięgielewscy, dziadków Dzięgielewskich i Bolesław Dzięgielewski; 2) + gregorianka                                                                                                                                                                                                                Niedziela                                                                                                                                                                                                                              godz. 9.00 + Jerzy Niesłuchowski, Stanisław Niesłuchowski, Helena i Wincenty Niesłuchowscy, Henryka i Franciszek Tyszkiewicz                                                                                                                                                                                               godz. 10.45 W intencji parafian i gości                                                                                                                                                               godz. 13.00 W intencji dzieci (kl. III – Pierwsza Komunia Święta)                                                                                                   godz.16.00 +  Włodzimierz Grabowski i Teresa Łukasiewicz; 2)+ gregorianka