Program uroczystości odpustowych w Smardzewie 4- 6 czerwca 2022

4 czerwca (sobota)                                                                                                                                                                                                        20.30 – Różaniec                                                                                                                                                                                                             21.00 – Apel Jasnogórski

5 czerwca (niedziela)                                                                                                                                                                                                9.00 –  Msza św. z kazaniem                                                                                                                                                                               11.30 – Różaniec                                                                                                                                                                                                             12.00 – Msza św. z kazaniem. Adoracja, procesja                                                                                                                                       i błogosławieństwo N. Sakramentem                                                                                                                                                                17.00 – Msza św. z kazaniem

6 czerwca (poniedziałek)                                                                                                                                                                                          Święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła.                                                                                                                                        9.30  – Różaniec                                                                                                                                                                                                10.00 – Msza św. z kazaniem dla ludzi chorych i  starszych oraz namaszczenie chorych.                                                                  16.00 – Msza św. z kazaniem (pielgrzymi z Płońska).