Msze Święte od 30 V – 5 VI 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                     godz. 18.00 + ks. Marian Pikus; 2) + gregorianka – Lucyna Brzuska (ostatnia)                                                                       Wtorek                                                                                                                                                                                                                              godz.18.00 +  Za dusze w czyśćcu cierpiące                                                                                                                                                    Środa                                                                                                                                                                                                                         godz.18.00 + Irena Lewandowska – gregorianka; 2) + Marcin Dziedzic – int. p.                                                                         Czwartek                                                                                                                                                                                                        godz.18.00 + Za dusze zmarłych z rodziny Prusinowskich i Antonowskich i teścia Ryszarda p.; 2) + gregorianka                                                                                                                                                                                                                    Piątek                                                                                                                                                                                                                         godz.18.00 + Janina Kowalska, Beatka Kowalska i Zofia Paczkowska ; 2) + gregorianka                                                   Sobota                                                                                                                                                                                                                          godz. 9.00 W intencji pielgrzymów z Płońska (pierwsza sobota)                                                                                                 godz.18.00 + r-ców Daniela (k) i Franciszek  Sawiccy, Stanisław i Piotr Sawiccy  ; 2) + gregorianka                            godz. 20.30 Różaniec                                                                                                                                                                                               godz. 21.00 Apel Jasnogórski                                                                                                                                                                             Niedziela                                                                                                                                                                                                                     godz. 9.00 +  Stefania (k), Władysław (m) i Albin Studzińscy, Bogumił i Henryk Czarneccy                                          godz. 11.30 Różaniec                                                                                                                                                                                                godz. 12.00 W intencji parafian i pielgrzymów                                                                                                                     godz.17.00 +  Genowefa – rocznica śm. (1) i Ryszard Gawkowscy; 2)+ Irena Lewandowska – gregorianka; + Wiesław i Mateusz Kwiatkowscy