Msze Święte od 6 – 12 czerwca 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                            godz. 9.30 Różaniec                                                                                                                                                                                                       godz. 10.00 W intencji członkiń Kół różańcowych i członków Szkaplerza świętego                                                          godz. 16.00 Pielgrzymi z Płońska 2) + gregorianka –  Irena Lewandowska                                                                                Wtorek                                                                                                                                                                                                                     godz.18.00 +  gregorianka                                                                                                                                                                                         Środa                                                                                                                                                                                                            godz.18.00 + Irena Lewandowska – gregorianka; 2) Za dusze w czyśćcu cierpiące                                                        Czwartek                                                                                                                                                                                                         godz.18.00 + gregorianka; 2) + Krzysztof Wiśniewski – int. p.                                                                                                        Piątek                                                                                                                                                                                                              godz.18.00 + Stanisław Kupniewski– int. p. ; 2) + gregorianka                                                                                                             Sobota                                                                                                                                                                                                                                      godz. 11.00 Bierzmowanie młodzieży – ks. Biskup Roman Marcinkowski                                                                               godz.18.00 + Kazimierz i Alfreda Bluszcz  ; 2) + gregorianka                                                                                                              Niedziela                                                                                                                                                                                                               godz. 9.00 +  Marian i Aniela  Wojciechowscy, Krystyna i Hieronim  Kołodziejczyk                                                             godz. 10.45 W intencji parafian i gości ; 2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Grubskich – Edward i Stanisława                                                                                                                                                                                                   godz.16.00 +  Helena i Bronisław Możdżonek, Ewa i Stefan Kmieć i Maria Możdżonek ; 2)+ Irena Lewandowska – gregorianka