Msze Święte od 13 – 19 czerwca 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                   godz. 19.00 W intencji parafian i pielgrzymów i + Benedykt Kołpaczyński; 2) + Irena Lewandowska – gregorianka                                                                                                                                                                                                                  Wtorek                                                                                                                                                                                                                            godz.18.00 +  gregorianka; 2) + Zdzisław Błaszkowski int. p.                                                                                                                Środa                                                                                                                                                                                                                                godz.18.00 + Irena Lewandowska – gregorianka; 2) + Alina Marciszewska – int. córki Teresy i wnuczki Doroty                                                                                                                                                                                                                     Czwartek                                                                                                                                                                                                                      godz.8.00 + Karol i Barbara Pawłowscy; 2) + gregorianka                                                                                                                    godz. 10.00 + Antoni Tomaszewski; 2) W intencji parafian i gości                                                                                                  Piątek                                                                                                                                                                                                                                godz.18.00 + Serafin Ruszkiewicz – int. p. ; 2) + gregorianka                                                                                                                   Sobota                                                                                                                                                                                                                       godz. 12.00  Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo w 40. rocznicę ślubu dla P. Hanny i Marka Andrzejewskich                                                                                                                                                                                                          godz. 17.00 Za zmarłych z rodziny Witkowskich i Dłużniewskich                                                                                            godz.18.00  + gregorianka                                                                                                                                                                                   Niedziela                                                                                                                                                                                                                             godz. 9.00 +  Mieczysława i Stanisław Skwarscy; 2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuka Aleksandra                                                                                                                                                                                                                godz. 10.45 + Jan Stańczak  ; 2) W intencji parafian i gości                                                                                                                godz.16.00 +  Lech Klimkiewicz; 2)+ Irena Lewandowska – gregorianka