Msze Święte od 20 – 26 czerwca 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                    godz. 18.00 + Za zmarłych mieszkańców z wioski Nowe Koziminy; 2) + Irena Lewandowska – gregorianka     Wtorek                                                                                                                                                                                                                      godz.16.00 +  Irena Lewandowska – gregorianka                                                                                                                               godz.18.00 + Jan i Janina Kowalscy, dziadków Kowalskich i Alicja Kowalska                                                                            Środa                                                                                                                                                                                                                          godz. 17.00 + Janina i Władysław Piotrowscy, dziadków Bramowiczów, siostra Halina, siostra Jadwiga i brat Szczepan ;2)   + Irena Lewandowska – gregorianka                                                                                                                             Czwartek                                                                                                                                                                                                        godz.10.00 Msza Święta na boisku szkolnym                                                                                                                                            godz. 18. 00 + Irena Lewandowska – gregorianka; 2) + Jan Romanowski – int. pog.   (procesja)                                    Piątek                                                                                                                                                                                                                         godz.18.00 +  Walentyna i Władysław Morawscy i zmarłych z rodziny ; 2) + gregorianka                                        Sobota                                                                                                                                                                                                                                   godz. 9.00 Za zmarłych z rodziny Pawłowskich i o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawłowskich                     godz. 18.00 + r-ców Miecznikowskich i Stanisław Miecznikowski; 2) + gregorianka                                                   Niedziela                                                                                                                                                                                                                            godz. 9.00 +  Za zmarłych z rodziny Oździńskich; 2+ Jan Banasiewicz                                                                                         godz. 10.45 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla P. Moniki i Mariusza Gralewiczów w 15. Rocznicę ślubu ;2)+ gregorianka                                                                                                                                                                            godz.16.00 +  Aleksander Szymankiewicz – rocznica