Msze Święte od 5 – 11 września 2022 roku

 Poniedziałek
godz. 18.00 + Henryka Żuławnik (k) – rocznica śmierci (1)                                                                                                                    Wtorek
godz. 18.00 O łaskę zdrowia dla Grzegorza
Środa                                                                                                                                                                                                                                         
godz. 18.00 O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Justyny                                                                                               godz. 20.30 RÓŻANIEC                                                                                                                                                                                         godz. 21.00 Apel Jasnogórski                                                                                                                                                                          Czwartek
godz. 9.00 + Krystyna i Stanisław Bandych, Zofia i Antoni Bandych, Stanisława i Włodzimierz Osmańscy     godz. 11.30 RÓŻANIEC                                                                                                                                                                                godz.12.00 W intencji parafian i pielgrzymów                                                                                                                                godz. 17.00 O Boże błogosławieństwo dla Dariusza i Mateusza; 2) + Wiesław i Mateusz Kwiatkowscy       Piątek                                                                                                                                                                                                                                 godz. 18.00 + Grzegorz Świderski – int. p.                                                                                                                                           Sobota
godz.18.00 + Anna Dominiak                                                                                                                                                                          godz. 19.00 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Emilii i Wiesława Kowalskich w 40. rocznicę ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków
Niedziela
godz. 9.00 +  Za dusze w czyśćcu cierpiące                                                                                                                                                godz. 10.45  W intencji parafian i gości
godz. 16.00  Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Ewy i Pawła Antoszewskich w 28. rocznicę ślubu oraz Moniki i Jakuba w 1. rocznicę ślubu i o Boże błogosławieństwo dla dzieci: Agaty, Kamila i Eweliny