Msze Święte od 24 – 30 kwietnia 2023 roku

 Poniedziałek                                                                                                                                                                                                            godz. 18.00 + Wojciech Kucharzak – imieninowa                                                                                                                                         Wtorek                                                                                                                                                                                                                      godz. 18.00 + Janina Bluszcz – rocznica śmierci (5) i Bogumił Dąbrowski – rocznica śmierci (6)                          Środa                                                                                                                                                                                                                                   godz. 17.00 + Marianna i Stefan Oporscy, Kazimierz Oporski                                                                                                      godz. 18.00  + Urszula Buras – intecja pogrzebowa                                                                                                                    Czwartek                                                                                                                                                                                                                       godz. 17.00 + Marian Langewicz – rocznica śmierci (5)                                                                                                                  godz. 18.00 + Jan Romanowski – int. pog.                                                                                                                                                      Piątek                                                                                                                                                                                                                             godz. 7.30 + Jan i Emilia Pilitowscy                                                                                                                                                                    godz. 18.00 + Halina Jastrzębska – int. p.                                                                                                                                                  Sobota                                                                                                                                                                                                                                   godz. 18.00 + Miecznikowska Hanna – int. p.                                                                                                                                                Niedziela
godz. 9.00  +  za zmarłych  rodziców Oździńskich  2) + Kazimierz Dziuk – rocz. śmierci (29), r-ców Helena  i Bernard Stawiccy i Jan Stawicki                                                                                                                                                                              godz. 10.45 Dziękczynna za miłość i wszelkie dobro  otrzymane od mamy, babci i prababci: 2) W intencji parafian i gości                                                                                                                                                                                                                 godz. 16.00 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Państwa Zofii i Krzysztofa Karpińskich w rocznicę (40) zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego