Msze Święte od 1 – 7 sierpnia 2022 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                              godz. 18.00 + Anastazja Mrożkiewicz int. p.                                                                                                                                                  Wtorek                                                                                                                                                                                                                                  godz. 18.00 + Zdzisław Błaszkowski int. p.                                                                                                                                                  Środa                                                                                                                                                                                                                           godz. 18.00 + Jadwiga Dzięgielewska int. p                                                                                                                                                Czwartek                                                                                                                                                                                                                      godz. 18.00 + Maria Możdżonek– int. p.                                                                                                                                             Piątek                                                                                                                                                                                                                       godz. 18.00 +  Alina Marciszewska– int. p.                                                                                                                                             Sobota                                                                                                                                                                                                                            godz. 8.30 W intencji pielgrzymów z Płońska                                                                                                                                                godz. 18.00 + Józef Ziółek (16.rocznica śmierci) i dziadków Ziółków                                                                                 godz. 18.30 O Boże błogosławieństwo dla rodzin: Nykazów i Suwińskich i wszystkich uczestników tej Mszy Świętej.                                                                                                                                                                                                                      Niedziela                                                                                                                                                                                                                             godz. 9.00 + Elżbieta i Zdzisław Wojciechowscy                                                                                                                             godz. 10.45 + Kazimierz i Kazimiera Grabowscy; 2) W intencji parafian i gości                                                                      godz. 16.00 +  Bernard Kowalski – rocznica śmierci (2); 2) Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Natalii i Tomasza Gołębiewskich w 6. rocznicę ślubu