CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 9 lipca 2023

1. W najbliższy czwartek, 13 lipca, zapraszam na godz. 19.00 na kolejne Nabożeństwo fatimskie. Zachęcam do pisania podziękowań i próśb do Matki Bożej, które są czytane w czasie modlitwy różańcowej.
  2. 25 lipca wspominamy w Liturgii Kościoła św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. 23 lipca (niedziela) na wszystkich Mszach Świętych będziemy się modlić za kierowców i podróżujących i będą poświęcane pojazdy.
  3. 6 sierpnia po raz 42. wyruszy Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Zapraszam do pójścia na pielgrzymkę. Ci, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce mogą pielgrzymować w sposób duchowy.
  5. Gościom, którzy modlą się z nami i parafianom smardzewskim życzę dobrej niedzieli.
  6.  Wczoraj odbył się pogrzeb św. p. Piotra Błaszkowskiego, który przeżył 42 lata. Od uczestników pogrzebu będą odprawione 32 Msze Święte