Msze Święte od 11 – 17 września 2023 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                               godz. 7.30 + Stefan Wronecki  – gregorianka                                                                                                                                                 godz. 18.00 +  Hanna – rocznica śmierci (1) i Stanisław Miecznikowscy                                                                                Wtorek                                                                                                                                                                                                                                  godz. 17.00 +  gregorianka                                                                                                                                                                           godz. 18.00  + Wojciech Kucharzak – urodzinowa                                                                                                                                    Środa                                                                                                                                                                                                                                   godz. 16.00 +  gregorianka                                                                                                                                                                                  godz.18.00  Dziękczynienie Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny  – Nabożeństwo fatimskie                                                                                                  Czwartek                                                                                                                                                                                                                        godz. 7.30  + gregorianka                                                                                                                                                                                       godz. 18.00 + dziadków i rodziców Adamskich                                                                                                                                         Piątek                                                                                                                                                                                                                        godz. 7.30 O łaskę zdrowia dla Łucji i Teresy                                                                                                                                              godz. 18.00  + Stefan Wronecki – gregorianka                                                                                                                                              Sobota
godz. 7.30 +  gregorianka                                                                                                                                                                                          godz. 17.00 Msza Święta ślubna: Agata Czerniakowska i Szymon Ptaszkiewicz                                                              Niedziela                                                                                                                                                                                                                             godz. 9.00  W intencji  dzieci i młodzieży – czcimy  Patrona dzieci i młodzieży  św. Stanisława Koski                    godz. 10.45 O Boże błogosławieństwo dla Kacpra Banasiewicza w 18. rocznicę urodzin; 2)  W intencji parafian i gości                                                                                                                                                                                                              godz. 16.00  +  Stefan Wronecki – gregorianka