Msze Święte od 20 – 26 listopada 2023 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                      godz. 16.00 + Danuta Porkuszewska – int. p.                                                                                                                                               Wtorek                                                                                                                                                                                                                               godz. 16.00 + Barbara Jeglińska – int. p.                                                                                                                                                         Środa                                                                                                                                                                                                                                      godz. 16.00  O szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii                                                                                                                           Czwartek                                                                                                                                                                                                                      godz. 16.00 + Tadeusz Marciszewski – int. p.                                                                                                                                               Piątek                                                                                                                                                                                                                          godz. 7.30 +  Roman Włostowski   int. p                                                                                                                                                 godz. 16.00 +  Barbara Piaskowska – rocznica śmierci                                                                                                                           Sobota                                                                                                                                                                                                                              godz. 7.30 +  Zygmunt Wroński int. p.                                                                                                                                                                 godz. 16.00 + Sławomir Romanowski, Zofia i Henryk Tomaszewscy, Teresa Lewandowska, Andrzej Tomaszewski                                                                                                                                                                                                            Niedziela                                                                                                                                                                                                                               godz. 9.00  + Czesław Osiński; 2) + Jadwiga Nowakowska                                                                                                              godz. 10.45 + Józef Ezman – rocznica śmierci (12); 2) Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo a szczególnie o łaskę zdrowia dla P. Iwony i całej rodziny                                                                                                                                                      godz. 16.00 + Barbara Kępczyńska; 2) + Stanisław i Marianna Dudek