TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY – 14 kwietnia 2024

1. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragniemy zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu
  2. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 10.45 będzie spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej (kl. III) i odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (kl. IV). Po Eucharystii o godz. 16.00 będzie spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  3. W poniedziałek, 15 kwietnia, po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszam dzieci kl. III na pierwsze spotkanie przygotowujące do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Klasa IV będzie miała takie spotkanie we wtorek, 16 kwietnia, również po Mszy Świętej o godz. 18.00. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w następną niedzielę (21 kwietnia) po Eucharystii o godz. 16.00.
  4. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP, na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I, święto Chrztu Polski.
  5. Panu Stefanowi Godlewskiemu  dziękuję za przycięcie Tui przy kościele i przy alejce od plebanii do kościoła.