JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 18 czerwca 2023

1. Zachęcam do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz.18.00.
  2. W piątek przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  3. W piątek, 23 czerwca br., o godz. 7.30 zostanie odprawiona Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam dzieci, rodziców, nauczycieli na wspólną modlitwę dziękczynno-błagalną.
  4. W czwartek, od godz. 17.30, możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży.  Można też korzystać z sakramentu pokuty każdego dnia przed Mszą Świętą. Zachęcam również rodziców i wychowawców do skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W sobotę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Parafia Sochocin przeżywa w tym dniu doroczny odpust. Suma odpustowa w Sochocinie o godz. 12.00.