DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 25 czerwca 2023

1. Dzisiaj, po sumie będzie spotkanie z Radą Gospodarczą, natomiast po Mszy Świętej o godz. 16.00 zapraszam członków Rady Duszpasterskiej na spotkanie.
  2. W miniony piątek o godz. 7.30 była sprawowana Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny i katechetyczny. Modliliśmy się również o Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, nauczycieli na czas wakacji. Przypominam rodzicom, dzieciom i młodzieży o codziennej modlitwie i o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.
  3. W czwartek, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Msze Święte będą sprawowane o godz. 10.00 i 18.00. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej.
  4. W sobotę, 1 lipca, przeżywać będziemy przeżywać pierwszą sobotę miesiąca.
  5. Za tydzień przypada pierwsza niedziela lipca. Na sumę zapraszam asystę procesyjną i dziewczynki do sypania kwiatkami.