Msze Święte od 4 – 10 września 2023 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                     godz. 8.30 O Boże błogosławieństwo dla uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły – początek roku szkolnego                                                                                                                                                                                                                godz. 17.00 + Małgorzata Balcerzak                                                                                                                                                        godz. 18.00 +  Stefan Wronecki – gregorianka                                                                                                                                            Wtorek                                                                                                                                                                                                                       godz. 17.00 +  Stefania Gnatowska i Danuta Milewska – rocznica śmierci                                                                          godz. 18.00  + gregorianka                                                                                                                                                                                      Środa                                                                                                                                                                                                                            godz. 18.00 +  gregorianka                                                                                                                                                                         Czwartek                                                                                                                                                                                                                          godz. 16.30  W intencji pielgrzymów z Bulkowa i okolic                                                                                                                   godz. 18.00 + gregorianka                                                                                                                                                                             godz. 20.30  RÓŻANIEC                                                                                                                                                                                         godz. 21.00 Apel Jasnogórski                                                                                                                                                                              Piątek                                                                                                                                                                                                                                godz. 9.00 +  Wojciech i rodziców Szcześniaków  i pozostałych  zmarłych z rodziny                                                        godz. 11.30 RÓŻANIEC                                                                                                                                                                                           godz. 12 00 W intencji parafian i pielgrzymów                                                                                                                                           godz. 17.00 + Stanisław i Krystyna Bandych, Zofia i Antoni Bandych, Stanisława (k) i Włodzimierz Osmańscy; 2) + Stefan Wronecki – gregorianka                                                                                                                                        Sobota
godz. 7.30 + Roman Włostowski – int. p.                                                                                                                                                 godz. 18.00 + gregorianka                                                                                                                                                                                    Niedziela                                                                                                                                                                                                                        godz. 9.00  + gregorianka                                                                                                                                                                                         godz. 10.45 O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Tomasza w rocznicę (2) ślubu i  Aleksandra oraz Urszuli i Romana Borowych; 2)  W intencji parafian i gości                                                                                                           godz. 16.00  + r-ców Goszczyckich i dziadków Mieszkowskich oraz dziadków Goszczyckich; 2) + Janusz i Jadwiga Czarneccy, Hieronim Szadkowski, Marianna i Aleksander Kucharzak