PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 4 lutego 2024

1. To już ostatnie dni karnawału. Przeżyjmy je w duchu chrześcijańskiej radości.
  2. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 9.00 będzie spotkanie z dziećmi kl. III i IV. Po Eucharystii o godz. 10.45 , z racji pierwszej niedzieli lutego, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W sobotę, 10 lutego, na godz. 11.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania na spotkanie do salki katechetycznej.
  4. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego.
  5. Dwie rodziny spoza parafii złożyły ofiarę na zakup ławek, w wysokości 400,00 i 200,00 złotych. Serdecznie dziękuję.
  6. Wczoraj odbył się pogrzeb św. p. Genowefy Wiśniewskie, która przeżyła 84 lata. Od uczestników pogrzebu będzie odprawionych 17 Mszy Świętych, w tym 2 intencje zamówione przed pogrzebem.
  8. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej modlitwie i życzliwości. Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.