Msze Święte od 25 – 31 marca 2024 r.

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                           godz. 7.30 O łaskę zdrowia dla osoby Bogu wiadomej                                                                                                                            godz. 16.00 + Stanisław Bramowicz – gregorianka                                                                                                                              Wtorek                                                                                                                                                                                                                     godz. 16. 00 + Stanisław  Bramowicz – gregorianka                                                                                                                                  Środa                                                                                                                                                                                                                               godz. 16.00 +  Stanisław Bramowicz – gregorianka   (ostatnia)                                                                                  Czwartek                                                                                                                                                                                                                      godz. 17.00 MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ                                                                                                                       Piątek                                                                                                                                                                                                                              godz. 17.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ                                                                                                                                                    Sobota                                                                                                                                                                                                                                 godz. 17.00  LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY                                                                                                                                     Niedziela                                                                                                                                                                                                                    godz. 7.00 W intencji parafian i gości – rezurekcja                                                                                                                               godz. 10.45 O wytrwanie w powołaniu zakonnym  dla brata zakonnego; 2) O Boże błogosławieństwo dla rodziny                                                                                                                                                                                                                             godz. 16.00 + Zdzisław Wojciechowski – rocznica śmierci (24)