Msze Święte od 27 V – 2 VI 2024

 Poniedziałek                                                                                                                                                                                                       godz. 7.30 + Marianna Kamaszewska  – int. p.                                                                                                                                                    godz. 18.00 + Tadeusz Załęcki i c. r-nę Załęckich i Julię Żebrowską                                                                                    Wtorek                                                                                                                                                                                                                        godz. 18.00 + Janina Podołowska                                                                                                                                                                Środa                                                                                                                                                                                                                                 godz. 18.00 +  Rafalska Dogoda Małgorzata i Artur Dogoda                                                                                               Czwartek                                                                                                                                                                                                                   godz. 8.00 W intencji parafian i gości                                                                                                                                                      godz. 10.00 W intencji parafian i gości; 2) O łaskę zdrowia dla Blanki                                                                                           Piątek                                                                                                                                                                                                                        godz. 18.00 + Wiesław Kwiatkowski – int. p.                                                                                                                                            Sobota                                                                                                                                                                                                                        godz. 8.30 O Boże błogosławieństwo dla Alicji Jaskot i jej rodziny w podziękowaniu za pomoc w pielgrzy     18.00 + Marcin Dziedzic                                                                                                                                                                                        Niedziela                                                                                                                                                                                                                        godz. 9.00 + Marian i Aniela Wojciechowscy, Hieronim i Krystyna Kołodziejczykowie oraz Wiesław i Elżbieta Nowaczyńscy; 2) W intencji parafian i gości                                                                                                                                        godz. 10. 45  + Zygmunt i Stanisław Smolińscy; 2) + Halina Szarewicz – gregorianka   (1)                                                  godz. 16.00 + Jan Zimakowski; 2) W intencji parafian i gości