Msze Święte od 10 – 16 czerwca 2024

 Poniedziałek                                                                                                                                                                                                           godz.7.30 Intencja Pani z Płońska   – kandydaci do bierzmowania, ministranci i inne grupy                                       godz. 18.00 + Halina Szarewicz – gregorianka                                                                                                                                 Wtorek                                                                                                                                                                                                                               godz. 17.00 + gregorianka                                                                                                                                                                              godz. 18.00 W intencji Ojczyzny  za przyczyną św. Stanisława Kostki, św. Andrzeja Boboli i wszystkich naszych patronów                                                                                                                                                                                                Środa                                                                                                                                                                                                                                  godz. 18.00 + gregorianka                                                                                                                                                                          Czwartek                                                                                                                                                                                                                           godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                      godz. 19.00 Dziękczynna za ubiegłoroczne plony i opiekę Matki Bożej Smardzewskiej dla rodziny P. Czarneckich z Ćwiklinka  / nabożeństwo fatimskie                                                                                                                                  Piątek                                                                                                                                                                                                                            godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                            godz. 18.00 + Krzysztof Wełna                                                                                                                                                                          Sobota                                                                                                                                                                                                                                  godz. 7.30 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo z prośbą o opiekę Matki Bożej dla rodziny P. Goszczyńskich                                                                                                                                                                                                                godz. 8.00 + gregorianka                                                                                                                                                                                     godz. 16.00 W intencji Skautów    – ks. spoza parafii                                                                                                                              godz. 18.00 + Kazimierz i Alfreda Bluszcz                                                                                                                                                        Niedziela                                                                                                                                                                                                                godz. 9.00 + Anna, Ryszard, Janina  i Beatka  Kowalscy oraz Zofia Paczkowska; 2) + gregorianka                        godz. 10. 45 + Karol (rocznica śmierci) i Barbara Pawłowscy; 2) Dziękczynno- błagalna z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej Smardzewskiej dla ks. Marka Długoszewskiego                                                                                             godz. 16.00 + Lech Klimkiewicz oraz Ryszard, Teresa i Wiesław Kołpaczyńscy