Msze Święte od 8 – 14 lipca 2024 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                             godz.7.30 +  Marian Załęcki  – int. p.                                                                                                                                                               godz. 18.00 + Wojciech Kucharzak – int. p.                                                                                                                                   Wtorek                                                                                                                                                                                                                              godz. 18.00 + Stefania Karwowska  – rocznica śmierci (1)                                                                                                                 Środa                                                                                                                                                                                                                                  godz. 18.00 + Henryk i Zofia Tomaszewscy, Sławomir Romanowski, Teresa Lewandowska, Andrzej Tomaszewski                                                                                                                                                                                                                  Czwartek                                                                                                                                                                                                                            godz. 18.00 + Zdzisław Błaszkowski – int. p.                                                                                                                                   Piątek                                                                                                                                                                                                                                  godz. 18.00 + Janusz Świderski – int. p.                                                                                                                                                Sobota                                                                                                                                                                                                                           godz. 19.00  O deszcz dla spragnionej ziemi i szczęśliwe żniwa  oraz o Boże błogosławieństwo dla rolników, ogrodników i sadowników ; 2) + Małgorzata Lewicka – int. p. /Nabożeństwo fatimskie                                 Niedziela                                                                                                                                                                                                                              godz. 9.00 +  Krystyna  i Eugeniusz Strugalscy; 2) + r-ców Czesława (k) i Tadeusz Długaszewscy, r-ców Michalina (k) i Józef (m) za braci z rodziny Długaszewskich i pozostałych zmarłych z rodziny                                        godz. 10. 45 + Maria Lewandowska intencja od członków Koła Gospodyń  Wiejskich z Kępy ; 2) W intencji parafian i gości                                                                                                                                                                                                               godz. 16.00 + Jerzy i Marianna Kwiatkowscy, Wiesław I Mateusz Kwiatkowscy; 2) + Jan Zimakowski