Msze Święte od 29 IV – 5 V 2024 r.

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                         godz. 7.30 + Jadwiga Dzięgielewska  – int. p.                                                                                                                                      godz. 18.00 + Marianna i Roman Nowakowscy                                                                                                                                           Wtorek                                                                                                                                                                                                                                godz. 18.00 +  Urszula Buras – int. p.                                                                                                                                                              Środa                                                                                                                                                                                                                                 godz. 8.00 +  Stefania Karwowska– nt. p.                                                                                                                                                godz. 18.00 + dziadków Leon i Marianna Bramowiczów, pradziadków Bramowiczów i Chudkowskich     Czwartek                                                                                                                                                                                                                        godz. 7.30 +  Genowefa Wiśniewska   – int. p.                                                                                                                                              godz. 18.00 +  Stefan, Zygmunt, Monika i Jerzy Cywińscy                                                                                                      Piątek                                                                                                                                                                                                                                  godz. 10.00 W intencji Ojczyzny                                                                                                                                                                           godz. 16.00 + Genowefa, Stanisław i Adam Policińscy, dziadków Wesołowskich i Policińskich                              Sobota                                                                                                                                                                                                                           godz. 7.30 + Piotr Jasiński – int. p.                                                                                                                                                                     godz. 18.00 +  Zofia i Jan Sacherscy i Jarosław Jaworski                                                                                                   Niedziela                                                                                                                                                                                                                        godz. 9.00 W intencji strażaków z naszej parafii: Kępa Milewo, Słoszewo Kolonia i Smardzewo oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Smardzewo; 2) + Zygmunt i Marianna Kruszewscy                              godz. 10.45 + Zygmunt Stańczak; 2) + Stanisław Bramowicz                                                                                                              godz. 16.00  + Tadeusz Dumański, r-có Dumańskich i Stosio; 2) + Czesława Szczutowska