Msze Święte od 6 – 12 maja 2024 roku

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                         godz. 7.30 +  Andrzej Kowalski  – int. p.                                                                                                                                                  godz. 18.00 +  Alina Marciszewska (druga rocznica śmierci)  int. p.                                                                                        Wtorek                                                                                                                                                                                                                                 godz. 18.00 +  Krystyna i Tadeusz Rosiak i za pozostałych  zmarłych z rodziny                                                            Środa                                                                                                                                                                                                                          godz. 17.00 +  Stanisław Kupniewski – imieninowa                                                                                                                                  godz. 18.00 + Adam Sass – rocznica śmierci (17) i Salomea Jasińska                                                                                  Czwartek                                                                                                                                                                                                                         godz. 17.00 +  Romana (k), Jan i Anna Błaszczak                                                                                                                             godz. 18.00 +  Stanisław Biliński oraz Zofia i Henryk Szczepankowscy                                                                            Piątek                                                                                                                                                                                                                                     godz. 7.30 W intencji parafian i gości                                                                                                                                                             godz. 17.00  W intencji młodzieży – ks. Biskup Milewski, bierzmowanie                                                                               Sobota                                                                                                                                                                                                                           godz. 7.30 + Maria Lewandowska– int. p.                                                                                                                                                godz. 18.00 +  Adam Wiśniewski                                                                                                                                                                      Niedziela                                                                                                                                                                                                                      godz. 9.00 + Stanisław i Hanna Miecznikowscy; 2) + Włodzimierz Grabowski i Teresa Łukasiewicz                      godz. 10.45 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej                                                               godz. 16.00  + Zofia Wiśniewska – rocznica śmierci (17), Marta i Józef Wiśniewscy oraz bracia Wiśniewscy; 2) + Hanna Smogorzewska i pozostałych z rodziny Smogorzewskich