Msze Święte od 17 – 23 czerwca 2024

 Poniedziałek                                                                                                                                                                                                             godz.14.00 Msza Święta pogrzebowa + Monika Długołęcka                                                                                                        godz. 18.00 + Halina Szarewicz – gregorianka                                                                                                                                               Wtorek                                                                                                                                                                                                                    godz. 17.00 + gregorianka                                                                                                                                                                                     godz. 18.00 + Krystyna i Jan Olszewscy, Elżbieta i Lucjan Olszewscy                                                                                                                                                                                                                     Środa                                                                                                                                                                                                                                  godz. 17.00 + gregorianka                                                                                                                                                                                godz. 18.00 + Jan Piotrowski i r-ców Piotrowskich                                                                                                                       Czwartek                                                                                                                                                                                                                          godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                         godz. 18.00 + Tadeusz, Grzegorz i Jerzy Zientarscy                                                                                                                               Piątek                                                                                                                                                                                                                            godz. 7.30 W intencji dzieci i młodzieży oraz rodziców, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Zakończenie roku szkolnego                                                                                                                                                                      godz. 17.00  + gregorianka                                                                                                                                                                                   godz. 18.00 + Walentyna i Władysław Morawscy i zmarli z ich rodzin                                                                                  Sobota                                                                                                                                                                                                                                 godz. 7.30  + gregorianka                                                                                                                                                                              godz. 18.00 + dziadków Miecznikowskich oraz Hanna i Stanisław Miecznikowscy                                                      Niedziela                                                                                                                                                                                                                          godz. 9.00 + Elżbieta i Tadeusz Szczepankowscy; 2) + r-ców Wierzchowskich i brata Jana                                          godz. 10. 45 + Aleksander Szymankiewicz; 2) + Jan Stańczak                                                                                                             godz. 16.00 + Stanisław Włodarski, Józef Kowalski i Marcin Gajewski; 2) gregorianka