Msze Święte od 24 – 30 czerwca 2024 roku

 Poniedziałek                                                                                                                                                                                                               godz.7.30 + Halina Szarewicz – gregorianka                                                                                                                                      godz. 18.00 + Jan Stawicki                                                                                                                                                                               Wtorek                                                                                                                                                                                                                       godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                           godz. 18.00 + dziadków Janina i Władysław Piotrowscy, dziadków Piotrowskich i Lepakiewiczów                    Środa                                                                                                                                                                                                                                    godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                         godz. 18.00 + Jan i Janina Kowalscy, Alicja Kowalska, dziadków Kowalskich                                                                   Czwartek                                                                                                                                                                                                                           godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                    godz. 18.00 + Teresa Rajczak                                                                                                                                                                                 Piątek                                                                                                                                                                                                                            godz. 7.30 + gregorianka                                                                                                                                                                                            godz. 18.00 + Piotr Dziedzic, Władysław Grabowski, Władysława (k) i Marian Oporscy                                              Sobota                                                                                                                                                                                                                       godz. 10.00   Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla P. Renaty i Piotra Czarneckich w 5. rocznicę ślubu i dla rodziców Zygmunta i Lucyny Czarneckich w 56. rocznicę ślubu; 2) + gregorianka                                                      godz. 14.00 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Państwa Szymona i Grażyny w 50. rocznicę ślubu          godz. 18.00 + Piotr Tralewicz z racji rocznicy urodzin i imienin oraz za + Halinę i Józefa Szymańskich    Niedziela                                                                                                                                                                                                                          godz. 9.00 + Kamil Figaciński – imieninowa i urodzinowa; 2) + Teresa i Władysław – imieninowa-  Wróblewscy                                                                                                                                                                                                                  godz. 10. 45 +  Jan Banasiewicz; 2) + Bożena i Krzysztof Pawlak oraz Jan i Janina Makowscy i Barbara Koperska                                                                                                                                                                                                                         godz. 16.00 + Jan Romanowski; 2) + gregorianka